Sunday, 23. February 2020
 
   
 

 

Marec 2009

Kompletný obsah  tu

 

 

Predplatné tu


Milé čitateľky, milí čitatelia!

 

H.O.M.i.E žije luxusne s prvotriednym servisom!

 

Technický. Časy, keď sme jazdili na Škode 120L, sledovali na obrovskej televíznej obrazovke (a teraz nehovorím o prekrásnom LCD) neodolateľného náčelníka Apačov Winnetouva, stáli v rade na pomaranče či utekali do obchodu po nové bombičky do sifónky, sú už zapadnuté hrubým nánosom prachu. Našťastie! Dnes žijeme vo svete plnom techniky, ktorá nám značne uľahčuje život. Častokrát stačí len jedno malinké tlačidlo a maximálny komfort je na svete.

 

Luxusný. Náš nový tátoš sa bez frflania postará sám o seba, tak isto, ako aj náš byt. Stačí len naprogramovať tie správne pokyny a je to! Treba uvariť, upratať, ožehliť alebo okamžite zistiť tie najnovšie informácie o bankovom účte, dopravnej situácii či pracovnej ponuke? Poruke máme brilantný luxusný servis. Dokonca ihneď! A ak náhodou nie, do piatich minút určite! Luxusné rezidencie vám garantujú život, akoby ste si ho objednali v hoteli Burj al Arab v Dubaji. Osobní lokaji vám k nohám znesú modré z neba. Sústreďte sa na to najdôležitejšie a užite si prepych vo vlastnom byte!

 

Dizajnový. Ráno sa budíme medzi svojimi „štyrmi stenami“. Ale čo sú to vlastne „štyri steny“? Aj na túto otázku sme pre vás na prestížnom nábytkovom veľtrhu v Kolíne nad Rýnom usilovne hľadali odpoveď. Tím sa v noci zmocnil výstavnej haly a spoločne s fotografom Martinem Maiem si vzal na mušku novinky z oblasti špičkového nábytku. Jednotlivé výstavné priestory slúžili ako javiská, na ktorých sa dizajnové kúsky predvádzali z tej najlepšej stránky. Radi vám ako prví prezentujeme na 16 stranách to najlepšie z najlepšieho!

 

Bezpečný. Zistili sme, že tie „štyri steny“ niekedy skrývajú viac, akoby sme si mysleli. Vytvárajú náš domov. Kdekoľvek ideme, čokoľvek zažijeme a akokoľvek sa zabávame, je stále s nami - v našich srdciach. Náš domov je náruč, do ktorej sa vždy radi schováme a kde sme vždy sami sebou. Preto by sme si ho mali chrániť ako oko v hlave. Dopomôcť nám k tomu môže napríklad aj sofistikovaný bezpečnostný systém.

 

Priateľský. Technika nás dokáže pobaviť, my ju milujeme a život bez nej si už ani nevieme predstaviť. Niekedy to vyzerá tak, že láska k chladu nehrdzavejúcej ocele nás doslova opantala. Ale pomôžeme si? Kdežeee! Technike netreba rozumieť, stačí ju len vedieť správne používať. Vývoj tak napreduje, že raz bude ešte aj motor, srdce vozidla a pýcha každého výrobcu, poháňaný elektronicky. Dúfam, že vzťahom medzi nami sa to nikdy nestane!

 

Prajem vám prijemné čítanie s H.O.M.i.E

 

 

 

Ďalšie číslo vychádza 3. apríla 2009

  

 

Ďalšie číslo vychádza 3. apríla 2009