Tuesday, 5. July 2022
 
   
 


Milí čitatelia,

 

vychutnajte si s H.O.M.i.E. dizajnové novinky!

 

H.O.M.i.E. v septembri: Usaďte sa. Toto číslo H.O.M.i.E. stojí na štyroch nohách, tentokrát sa totiž (takmer) všetko točí okolo stoličiek.

 

Pri čítaní jesenného čísla H.O.M.i.E. nebudete už sedieť pokojne, ale poriadne. Mnohotvárne a vzrušujúco sa usadíme vo svete stoličiek a ich pôsobivých výtvoroch. Nevynecháme ani kompetentnú oporu chrbtice, pretože len tak môžeme dlhodobo zaručiť vzpriamené držanie tela v sede, ktoré u nás nájdete na každej strane.

 

Prisadnite si spolu s nami k dominátorovi sedenia Rolfovi Fehlbaumovi. Stoličková legenda a šéf firmy Vitra nám exkluzívne venoval svoj drahocenný čas a zafilozofoval si s nami o tom, čo mu prinieslo slávu - o sedení. Týmto číslom nás ale sprevádzajú aj iní stoličkoví lídri spolu so svojimi overenými poznatkami. Dizajnový žurnalista Robert Haidinger navyše podrobil skúšobnému sedeniu 50 veľkolepých stoličiek z posledných 50 rokov. Zahrajte si s nami stoličkový tanec a vyberte si správne.

 

Na každej strane H.O.M.i.E. sa vás neustále pokúšame nielen informovať, ale aj prekvapiť. Vy ste naším domácim priateľom. V tomto čísle prinášame dôkaz o tom, že aj stolička má osobnosť. Stylistke Ise Schmidt a fotografke Ulrike Holsten sa podarilo neobyčajné inscenovanie, ktoré sa dá nájsť jedine v H.O.M.i.E. Som o tom skalopevne presvedčená.  

 

Veľa zábavy, nech už sedíte kdekoľvek...

 

Ďalšie číslo vychádza 21. októbra 2010