Friday, 22. October 2021
 
   
 

 

Zaprášené knižnice pokryté pavučinami dnes nájdeme len v románoch. Moderné regálové systémy sú už o niečom inom – o dizajne
Team 7, Cubus

 

 

Team 7

 

Útulná

 

Do interiéru vnesie príjemnú útulnú atmosféru. Je priateľská a preto sa jej rozhodne netreba báť.

 

Team

Cassina


 

 

 

 

Elegantný.

 


Do séria „Mex“ od Piera Lissoniho nepatrí len čalúnený nábytok a stolíky, ale aj regál s pevne prichytenými doskami. Materiál je dubové drevo nalakované na bielo či sivo, alebo tmavo morené. Nech sa páči, vyberte si.

 

Od Cassina, od 68 000 SkLigne Roset


 

 

 

 

 
Mladý

Pascal Mourgue navrhol voľne stojaci regál „Sake“ špeciálne pre mladšiu generáciu. Napriek krehkému vzhľadu je vďaka spevneným priečkam a masívnym dreveným nosníkom veľmi stabilný.

 

Od Ligne Roset, cena 49 500 SKTonelli


 

 

Sklený

 


Dizajn regálu „Mondovisione“, ktorý sa dá pevne pripevniť na stenu, navrhol Giovanni Garattoni. Sklené police nového modelu majú rôznu dĺžku a šírku a vytvárajú zaujímavý objekt.

 

Od Tonelli, od 57 900 SkEmmebi


Premenlivý

 

 


Štíhly regál „Rubik“ od Carla Cuminiho sa dá naplniť z oboch strán. Môžete tu na seba naukladať až sedem elementov. Takto sa dá regál zmeniť podľa vašej chuti a nálady.

 

 

Od Emmebi, od 19 000 SkB&B Italia

 

 

 

Rozmanitý

 

Regálový systém „Shift“ strieda otvorený priestor so zakrytým. Za dynamický dizajn je zodpovedná Patricia Urquiola. Regál je k dispozícii v rôznych dĺžkach a farbách. Dokonale sa tak prispôsobí akýmkoľvek požiadavkám.

 

Od B&B Italia, od 106 000 Sk